Ayvalık Ağustos Ayı Etkinlik Rehberi

Yaz mevsiminin en güzel geçtiği yerlerden biri olan Ayvalık’ta bu ay da birbirinden güzel konserler, tiyatrolar sizleri bekliyor. Yaz gecelerinizi renklendirecek, sizi sanatsal bir yolculuğa çıkartacak etkinlikler ruhunuzu açacak güzellikte. İşte Ağustos ayı Ayvalık’ta olan birbirinden eğlenceli etkinlikler…

Mabel Matiz 01 Ağustos 21.15

Üst üste çıkardığı birbirinden başarılı albümlerle en çok sevilen pop şarkıcısı haline gelen Mabel Matiz Ağustos’ta Ayvalık’ta. Ayvalık Amfi Tiyatro’da unutulmaz bir geceye imza atacak olan Mabel Matiz konseri en çok beklenen etkinliklerden.

Göksel 03 Ağustos 21.15

Türk Pop müziğinin önde gelen isimlerinden biri olan Göksel, hem hüzünlü hem de eğlenceli aşk şarkılarını Ayvalık Amfi Tiyatro’da söyleyecek. Bu muhteşem geceyi kaçırmamanızı öneririz.

Sertap Erener 07 Ağustos 21.15

90’lı yıllardan bu yana ülkemizde herkes tarafından şarkıları sevilen isim Sertap Erener, unutulmayacak bir gece yaşatmak için Ayvalık Amfi Tiyatro’da olacak.

Fazıl Say Resitali 10 Ağustos 21.00

Klasik müziğin ülkemizdeki en önemli temsilcilerinden biri olan Fazıl Say, 10 Ağustos’ta Ayvalık Amfi Tiyatro’da resital vermeye hazırlanıyor. Ruhunuzu doyuracak resital, size rüya gibi bir gece hissi verecek.

Bir Delinin Hatıra Defteri 11 Ağustos 21.00

Gogol’ün kitabından uyarlanarak tiyatro sahnesine taşınan Bir Delinin Hatıra Defteri, efsanevi tiyatrocu Genco Erkal tarafından Ayvalık’ta sahnelenecek. Ülkemizde oynanan ilk tek kişilik oyun olan Bir Delinin Hatıra Defteri, Ayvalık Amfi Tiyatro sahnesinde olacak ve izleyenler büyülü bir gece yaşayacak.

Ferhangi Şeyler 13 Ağustos 21.00

Tiyatronun usta isimlerinden Ferhan Şensoy’un yıllardır başarılı bir şekilde sahnelediği Ferhangi Şeyler bu kez Ayvalık’ta. Güncel hayata dair olayları eleştiren, seyirciyle diyalog halinde olan ve günümüzün toplumuna yer yer sitemler eden Ferhan Şensoy, bir oyundan çok daha fazlasını sunuyor. Ufuk açacak bir gece yaşayacağınız Ferhangi Şeyler Ayvalık Amfi Tiyatro’da sahnelenecek.

Fatih Erkoç 15 Ağustos 21.00

Türk Caz ve Pop müziğinin başarılı isimi Fatih Erkoç bu Ağustos Ayvalık Amfi Tiyatro’da. Sevilen şarkılarını Ayvalık’lıara seslendirecek olan Fatih Erkoç, unutulmaz bir gece yaşatacak.

Sıla 19 Ağustos 21.15

Aşk şarkıları ile insanların kalbinde ayrı bir yere sahip olan Sıla mesleğinin 10. yılını Ayvalık’ta sevenleri ile birlikte kutluyor. Ayvalık Amfi Tiyatro’da 10 yıl boyunca biriktirdiği, dilden dile yayılmış şarkılarını söyleyecek olan Sıla, dinleyenlerine kaçırılmaması gereken muhteşem bir akşam yaşatacak.

Manuş Baba 22 Ağustos 21.00

2017 yılında çıkardığı “Dönersen Islık Çal” adlı ilk albümüyle kısa bir sürede yoğun bir ilgiyle karşılanan Manuş Baba, Ayvalık Amfi Tiyatro’ya konser vermeye geliyor. Özellikle gençler tarafından çok büyük bir sevgiyle takip edilen Manuş Baba, Ayvalık’ta unutulmaz bir konser verecek.