AYVALIK TEMMUZ AYI ETKİNLİK REHBERİ

Etkinliklerin, festivallerin, konserlerin, tiyatroların ve müzikallerin birbiri ile yarıştığı yaz mevsiminin en can alıcı, en canlı ayı olan temmuz Ayvalık’ta bir başka güzel. Ayvalık Amfi Tiyatro, dopdolu takvimi ile Ayvalık’ın gecelerini renklendirmeye geliyor. İşte 7’en 70’e içinde herkes için bir şeyler olan Ayvalık temmuz ayı etkinlik rehberi…

AYVALIK AMFİ TİYATRO YAZ KONSERLERİ 17 TEMMUZ – 07 AĞUSTOS

Ayvalık temmuz ayı etkinlik rehberinin ilk etkinliği Türkiye’nin önde gelen starlarının ve sanatçılarının yer aldığı Ayvalık Amfi Tiyatro Yaz Konserleri olacak. 17 Temmuz – 07 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlik, Ayvalık gecelerini sevilen isimlerin nağmeleri ile dolduracak. Sibel Can, Duman, Şevval Sam, Candan Erçetin, Kenan Doğulu ve Sıla en sevilen parçalarını Ayvalıklı sevenleri için seslendirecek.

SİBEL CAN 17 TEMMUZ SALI 21.15

Ayvalık Amfi Tiyatro Yaz Konserleri açılışını efsanevi isim Sibel Can ile yapıyor. Bu unutulmaz geceye ortak olmak ve Sibel Can’ı canlı olarak dinlemek için Ayvalık Amfi Tiyatro’da yerinizi almayı unutmayın.

DUMAN 22 TEMMUZ PAZAR 21.15

Ayvalık Amfi Tiyatro Yaz Konserleri nin ikinci ismi Türkiye’nin en iyi canlı performans grubu olan Duman oluyor. Ayvalık’taki hayranları için sevilen parçalarını seslendirecek olan Duman ile Ayvalık gecelerinin neşesi ikiye katlanacak.

ŞEVVAL SAM- MÜZEYYEN TEK KİŞİLİK MÜZİKAL GÖSTERİSİ 24 TEMMUZ SALI 21.15

Türk Sanat Müziği’nin büyük isimlerinden Müzeyyen Senar, Şevval Sam’ın yorumu ile 24 Temmuz Salı günü Ayvalık Amfi Tiyatro Yaz Konserleri kapsamında sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Müzeyyen Senar’ın yaşamından kesitlerle bezeli Müzeyyen Tek Kişilik Müzikal Gösterisi sizlere hem görsel hem de işitsel bir şölen vaat ediyor. Siz de bu şölene dahil olmak ve Şevval Sam’ın sahnede büyüyüşünü izlemek için ajandanızı ayarlamayı unutmayın.

CANDAN ERÇETİN 27 TEMMUZ CUMA 21.15

Ayvalık Amfi Tiyatro Yaz Konserleri etkinlik takvimine Candan Erçetin’in performansı ile devam ediyor. Sevilen şarkıcı unutulmaz bir yaz gecesi yaşamanız için en sevilen parçalarını Ayvalıklılar için seslendiriyor olacak.

KENAN DOĞULU 28 TEMMUZ CUMARTESİ 21.15

Ayvalık 28 Temmuz Cumartesi gecesi eğlence ateşini yakmaya hazır olsun. Kenan Doğulu Ayvalık Amfi Tiyatro Yaz Konserleri kapsamında Ayvalık’ta sevenleri ile buluşacak. Dinamik ve eğlenceli bir gece geçirmeyi vaat eden Kenan Doğulu konseri için yerinizi biletler tükenmeden ayırtın diyoruz.

SILA ON’DAN KALAN ŞARKILAR 31 TEMMUZ SALI 21.15

Sıla 10. Yıl konserleri kapsamında Ayvalık Amfi Tiyatro Yaz Konserleri’nde sahne alıyor olacak. ON’dan Kalan Şarkılar konsepti ile Ayvalıklı sevenlerinin karşısına çıkacak olan Sıla, bazen hüzünlü bazen de eğlenceli parçaları ile yine ve yeniden sevenlerinin kalplerini çalmaya hazırlanıyor.

EVLİ VE ZAVALLI – TEMEL İLE FADİME 18 TEMMUZ 21.00

Kadın – Erkek sorunlarının mizahi bir dille ele alındığı Evli ve Zavallı – Temel ile Fadime oyunu, 18 Temmuz’da Ayvalık Amfi Tiyatro’da tiyatro severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Taş devrinden günümüze kadar kadın ve erkek arasındaki çatışmayı ve ilişkiyi tiyatro sahnesine taşıyan bu oyun izleyicilere keyifli zaman geçirmeyi vaat ediyor. Canlı müzik ve barkovizyon gösterileri ile zenginleştirilmiş bu tiyatro oyunu harika bir yaz gecesi etkinliği olmaya aday.

EGE İLE GAGA MÜZİKALİ 19 TEMMUZ 20.00

7’den 70’e herkes için bir şey var demiştik Ayvalık temmuz ayı etkinlik rehberimizde, işte şimdi sırada çocukların televizyon ekranlarından tanıyıp sevdiği Ege ile Gaga’nın müzikali var. Sevilen çizgi film Ege ile Gaga 19 Temmuz akşamı Ege ile Gaga Müzikali olarak Ayvalık’taki çocukların akşamlarını şenlendirmeye geliyor.

CAN ERİK TİYATRO OYUNU 19 TEMMUZ 21.30

Ayvalık temmuz ayı etkinlik rehberinin bir diğer etkinliği bir aile komedisi olan Can Erik tiyatro oyunu oluyor. İçimizden bir aileyi tiyatro sahnesine taşıyan bu oyun ile aile sıcaklığında, samimiyetinde ve tabii ki komikliğinde bir gece bekliyor biz Ayvalıklıları.

VAN GOGH TİYATRO OYUNU 25 TEMMUZ 21.00

Sevilen tiyatro oyunu Van Gogh bir kez daha sevenleri ile buluşmak için yola çıkıyor. 25 Temmuz gecesi Ayvalık Amfi Tiyatro’da Ayvalıktaki tiyatro severlerle buluşacak olan oyun Van Gogh’un hayatına yakından bir bakış sunuyor. İyi tiyatroyu takip eden ve kaçırmak istemeyen her tiyatro severin ajandasına işaretlemesi gereken bu oyun için şimdiden yerinizi ayırmayı unutmayın.

BÜTÜN ÇILGINLAR SEVER BENİ TİYATRO OYUNU 29 TEMMUZ 21.00

Ayvalık temmuz ayı etkinlik rehberinin son konuğu ise Bütün Çılgınlar Sever Beni isimli tiyatro oyunu oluyor. 29 Temmuz gecesi Ayvalık Amfi Tiyatro’da sahnelenecek oyunda Mert Fırat, Öznur Serçeler ve Volkan Yosunlu’yu izleyebilirsiniz.