Ayvalık Tekne Turları

Ege’nin muhteşem güzelliklerini doğası ile cömertçe sunan Ayvalık, muhteşem denizi ve kumu ile de tatil için ideal bir beldedir. Stresten arınmak ve doğada kendinizi bulmak için tercih edebileceğiniz Ayvalık Zeytin Arası Taş Evler Pansiyon, tatilinizin daha keyifli ve huzurlu geçebilmesini sağlayacaktır.

Taş evlerde konaklamanın rahatlığını tadarken evinizde gibi hissederek özel bir zaman dilimini hayatınıza ekleyebilirsiniz. Yepyeni anıları yaşama imkânı elde edeceğiniz Zeytin Arası Taş Evler Pansiyon’de aynı zamanda rüzgarın taşıdığı deniz kokusu ile huzur bulacaksınız.

Ayvalık Tekne Turları

Ayvalık beldesinin muhteşem derinliklere ve güzelliğe sahip olan tertemiz masmavi denizinde ise tekne turlarına çıkabilirsiniz. Ayvalık tekne turu sabah saatlerinde başlayarak gün batımına kadar devam eder.

Ayvalık tekne turu rotasının başlangıcında İncirli Adası yer almaktadır. Martı Koyu’nun yer aldığı İncirli Adası’nda deniz, balıklar, martılar ve doğa ile iç içe bir kahvaltı yapabilir ve ufak molanın tadını çıkartabilirsiniz.

Yörenin meşhur yemeklerini de tadabileceğiniz İncirli Adası’ndan sonra ise tekne turu eşsiz güzelliklere sahip olan Akvaryum koyuna doğru hareket eder. Koyun güzelliklerini daha yakından yaşayabilmeniz için verilen yüzme molasında denizin tadını da çıkartabilirsiniz.

Bu muhteşem koydan ayrıldıktan sonra ise Ortunç Koyu’nda kısa bir mola verilir. Mola sonrasında tekneniz Cunda Adası’na doğru harekete geçer. Bu esnada yaz aylarının favori meyveleri ile dolu ikramlardan da yararlanabilirsiniz. Cunda Adası’nı da gezme fırsatı elde ettikten sonra tekne turunuz Ayvalık’a doğru hareket etmeye başlar.

Ayvalık tekne tur fiyatları genellikle bütçenize uygun, olan ekonomik fiyatlara sahiptir.

Belde de tatil yapma olanağına sahip olanlar genellikle Ayvalık tekne turu tavsiye ediyor. Tekne turları Ege’nin görkemli denizini ve masalsı rotasını görmenize imkan sunuyor.

Tekne Turu Kaptanları

  • Tekne turu, Ayvalık tatilinizde gerçekleştirmenizi önerdiğimiz gezi içeriği arasında yer alıyor. Ayvalık tekne turu Veysel Kaptan ile birlikte sizler için daha da özel ve anlamlı olabilir. Kaptanın rota çizgisinde yer alan İncirli Adası Koyu, Akvaryum Koyu, Ortunç Koyu ve Cunda adası gibi farklı yerlerde son derece keyifli ve huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Veysel Kaptan Ayvalık tekne turu fiyatları seçeceğiniz tekne turunun özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. www.ayvalikteknetur.com web sitesinden Veysel Kaptan Ayvalık tekne turu ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 

  • Masalsı bir tatilin yanı sıra doğanın kucağında huzuru bulacağınız eşsiz doğa manzaralarına tanıklık etmek için İzmir Ayvalık tekne turu en doğru seçim olacaktır. Ayvalık tekne turu Cömert Kaptan eşliğinde de aynı huzuru sizlere sunar. www.ayvaliktekneturlari.com/comerttd üzerinden Cömert Kaptan tekne turu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayvalık tekne turu Jalem ise, size rota üzerinde sunduğu leziz tatlar ile eşlik eder. Jalem turla ilgi detaylara web sitesi www.jalemtur.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

  • Ayvalık en iyi tekne turu seçimi için yapılan yorumlara ve tavsiyelere bakabilirsiniz. Ayvalık tekne turu yorum ve tavsiyeleri size detaylı bilgiyi sunacağı gibi kaptanlar ile ilgili bilgileri de sunar.

 

  • Tekne turu Ayvalık beldesinde gerçekleştirmeniz gereken bir aktivitedir. Sabah saatlerinde başlayacak olan tur gün batımına kadar birçok koya uğrayarak devam eder. Ayvalık Cunda tekne turu sırasında ikramlıklar sunulur ve size ise sadece manzaranın tadını çıkartmak kalır. Farklı balık türlerini inceleme şansını elde edebileceğiniz gibi dalış da yapabileceğiniz koylarla tanışmak için mutlaka tekne turunu denemelisiniz.

Zeytin Arası Taş Evler Konaklama

Zeytin Arası Taş Evler Pansiyon size eğlenceli ve huzurlu bir tatil deneyimini yaşatırken Ayvalık beldesinin tüm güzelliklerini turları ile de ayaklarınızın altına seriyor.

Muhteşem Ege doğası ve havasında yaşayacağınız bu deneyimi sadece yaz değil bahar aylarında da tadabilirsiniz. Doğal güzellikleri, ince kumu, temiz denizi ile sizi kucaklayacak olan Ege Zeytin Arası Taş Evler ile de mükemmel uyumludur. Konaklama seçiminizde yer açacağınız taş evler Ege diyarında vazgeçilmez bir tutkuya dönüşecek.